Вхід
Цвіте Терен 1 - Леся Романчук

Цвіте Терен 1

60.00₴

Цей роман у чотирьох книгах — іще одна сповідь серця, натхненний псалом любові земній і любові небесній. Коли твориш чудо, маєш нести відповідальність. Пісня пісень лунає музикою лиш у дуеті!

А ти готовий до зустрічі з цією книгою? Адже роман написаний так, що з-за кожної його сторінки визирає і усміхається Бог. Тож, читачу, якщо маєш чутливу душу, занурюйся у словесний аромат твору, знайомся з драматичними історіями Оляни, Срібного Хлопчика, Білого Ангела, з легендою про терен, живи разом з героями книги, натомість вони змусять тебе кохати, ненавидіти, вірити, боротись і, головне, — жити, хотіти жити й відчувати.

«Ти не хочеш співати у терні один… Хор тернових птахів співає реквієм коханню. …Я знаю, колись ти повернешся, прийдеш і попросиш краплю води, щоб не висохло джерело у пустелі нелюбові. Попросиш краплю вина, і мої вірші перетворяться на червоне чорнило, яким пишемо у серцях. Попросиш крихту хліба, і знайдеш поживу на сторінках цієї книги, щоб не загинуло в тобі хлопченя, яке жило за сонцем і кохало за місяцем. Залишаю тобі себе, щоб знав — не самотній у світі.»

 

Формат: електронна книга

Немає в наявності

Категорія: , . Мітка: .

3836загальна кількість відвідувань,1відвідувань сьогодніДрукована версія
придбати друковану книгу

3836загальна кількість відвідувань,1відвідувань сьогодні

Відгуки (0)

Відгуки

Наразі відгуків нема.

Залиште відгук першим “Цвіте Терен 1”