Вхід
гравітація 45

Гравітація гра 4,5

60.00₴

“Граvitaція” Лесі Романчук – книга для літературних гурманів.

Переплетення відомих літературних сюжетів – Ромео і Джульєтти, Цезаря та Клеопатри, Дон Жуана і Донни Анни, Мавки з Лукашем постає перед нами в іншому часі та інших вимірах, далеко, але так близько серцю читача, якого звично бере в полон життєвістю і справжністю фантазії авторка відомих бестселерів. Ми впізнаємо їх – і не впізнаємо, бо й у сучасному світі ми оточені Дон Жуанами, і в сучасних лісах можемо зустріти Мавку й Того, хто греблі рве, треба тільки вміти їх побачити.

Такі різні часи, такі різні долі, такі різні повороти керма – і такі знайомі нам реалії – кохання, зрада, ненависть, прощення. І все так гостро, і все так захопливо, що годі відірватися аж до останньої сторінки.

Гра 4 – історичний роман про Дона Гуана де Каррено та донну Анну, яка чимось нагадує Анну Кареніну.. Дія розвивається в Іспанії XVI століття, в родовому замку де Каррено. Дон Гуан вже не юний підкорювач сердець, він постарів і замислився – чому Господь не посилає йому спадкоємця? Кому він передасть родовий замок? Чи не кара це? За що?

Гра 5 – історія сучасного Лукаша та лісової дівчини Мавки. Кохання Мавки відкриває молодому бізнесменові Лукашеві дорогу до заповідного лісу, де живуть Той, хто греблі рве, Той, хто в скалі сидить, Лісовик, Русалки.. Та ліс, в який приходить бізнес, недовго залишається заповідним.. Чим відповість природа? Що скаже Той, хто греблі рве? Що буде з Мавкою – ніжною, вірною, закоханою?

Формат: електронна книга

Доступно для завантаження – Гравітація  (гра 4,5)

 

Немає в наявності

Категорія: , . Мітка: .

2008загальна кількість відвідувань,1відвідувань сьогодніВідгуки (0)

Відгуки

Наразі відгуків нема.

Залиште відгук першим “Гравітація гра 4,5”