Вхід
гравітація 123

Гравітація гра 1,2,3

50.00₴

“Граvitaція” Лесі Романчук – книга для літературних гурманів.

Переплетення відомих літературних сюжетів – Ромео і Джульєтти, Цезаря та Клеопатри, Дон Жуана і Донни Анни, Мавки з Лукашем постає перед нами в іншому часі та інших вимірах, далеко, але так близько серцю читача, якого звично бере в полон життєвістю і справжністю фантазії авторка відомих бестселерів.

Гра 1 – історія Ромео і Джульєтти. Все починається із чарівної казки про Сплячу Царівну, а закінчується гонитвою на сучасному автомобілі, що приводить своїх пасажирів у казковий ліс, де починаються пригоди – гра з вічністю, гра з коханням, гра із життям і смертю..

Гра 2 – історія Цезаря, Клеопатри, Антонія – переносить нас в Єгипет давніх часів. Клео – цариця Єгипту – постає такою, якою бачить її авторка крізь призму історичних джерел – мудрою правителькою, готовою на все, щоб зберегти свою країну в боротьбі з могутнім супротивником – Римом..

Гра 3 – історія Дон Жуана та Анни.. Сучасна, така упізнавана.. Іван – тренер з фехтування, Анна – дружина Командора, місцевого бізнесмена. Їх чимало довкола – Дон Жуанів. Вони легковажать почуттями інших, та доля змушує відповідати за любов і зраду. Так було завжди. Так є в сучасному житті. Так буде завжди.

 

Формат: електронна книга

Доступно для завантаження – Гравітація  (гра 1,2,3)

Немає в наявності

Категорія: , . Мітка: .

2165загальна кількість відвідувань,2відвідувань сьогодніВідгуки (0)

Відгуки

Наразі відгуків нема.

Залиште відгук першим “Гравітація гра 1,2,3”