Вхід

75 років Кременецькому медучилищу

krem1

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Не можна двічі увійти в одну й ту саму річку, та на берег її приходити варто. Принаймні за тим, аби вдихнути повітря тих стін, де минули літа молодості, професійного становлення, де так багато пережито, так багато створено.

Кременецьке медичне училище ім. Арсена Річинського відзначає 75-річний ювілей.

З цієї нагоди відкрито музей. Стільки знайомих облич на старих фото, стільки знайомих і пережитих подій.. Таки варто приходити на берег річки Часу, починаєш розуміти швидкість плину води у ній.

Изображение 235

 

krem1

Відремонтовані, свіжі, та все ж такі знайомі кабінети..

krem2

 

krem3

 

Ще ніби так недавно ми з Наталкою та Зотієм Боцюками працювали тут разом, навчали студентів, будували гуртожиток, створювали власноруч спортивний комплекс у підвалі під ним. І як весело та корисно минали наші вечори за грою в теніс та більярд, у тирі чи тренажерному залі, на заняттях аеробікою – модною тоді страшенно – чи за шаховим столиком.. Згадували тихим словом тодішнього нашого директора – Анатолія Пушкаря. Не з усім мирилися, але стільки зроблено, стільки корисного залишилося наступним поколінням студентів та викладачів.

krem4

Зараз училище носить ім’я Арсена Річинського – лікаря, науковця, церковного діяча, священномученика, що був репресований сталінським режимом і закінчив свої дні у Казахстані, в невеликому селищі, де в часи заслання не полишав лікарської практики, робив усе, що міг, для порятунку людських життів, та ще й займався науковою роботою. На святкування прибули онука Арсена Річинського Наталя Сєвєрянова-Куц та її син Кірілл. Квіти до пам’ятного знака дідові – зворушливо і незабутньо.

krem5

Урочини продовжилися у районному Будинку культури.

krem7

Цей зал знав чимало ювілеїв – і 40, і 50, і 60.. 40 і 50 готувала сама – ну й нелегка то праця, скажу я вам.. І на сцені, і в залі яблуку ніде впасти – справжнє свято для всіх.

krem8

75 років праці, близько 7000 випускників, професійний викладацький склад..

Щасти вам, дорогі студенти – колишні й теперішні, добра вам, чистої та світлої дороги у медицині. І всього чверть століття залишилася до 100. Зустрінемося!

 

 

 

2077загальна кількість відвідувань,1відвідувань сьогодні

Без коментарів

Додати коментар