Вхід

Ріж – і матимеш три чисті речі

DSCN3899 [HDTV (720)]

Орхідеї.. примхливі квіти.. варіантів немає – або приймаєш їхні правила, або матимеш три чисті речі – підвіконня, сумління і спокій.

DSCN3900 [HDTV (720)]

Рівно місяць тому ці три любі квітоньки тихенько гинули – засихали, жовтіли, в’янули і навіть не думали цвісти. Чого я тільки не перечитала про догляд, чого тільки не перепробувала! І носила з кімнати в кімнату – може, замало чи забагато світла! І купила ролети – щоби не попекти листя! а що вже добрив! І поливала, і підсушувала, і пшикала, і протирала.. і ніц мені з того. цілий рік пропадають – жовкнуть, сохнуть..

І одного чудового дня я сказала: “Значить, так..”

Кожен, хто чув у моєму виконанні фразу “Значить, так..”, добре знає, що буде далі. І серце йому зупиняється, і рученьки терпнуть.

- Значить, так, квіточки. Варіантів два. Або ви цвітете, або – на смітник..

Опісля цього рішучою рукою квітоньки позбулися старих горщиків, грунту, а також – коріння. Не приховаю, відтяпати товстенний конгломерат зелених, туго переплетених, змотаних у тугий клубок корінців, – не такий уже легкий вчинок. Але те, що внизу видавалося зеленим, вгорі – надламане, надгниле, пересохле.. Тому скільки не поливай, скільки не удобрюй – марна трата зусиль – не дійде пожива до листя, не народить квітки.

Що вдієш – глибоко зітхнула – і відтяпала все оте плетиво! Залишилося кільки корінців – молодих, свіжих..

Минув місяць – і що? А зацвіли квіти! І листя пустили. І свіже, гарне, стоїть дротом!

DSCN3899 [HDTV (720)]

Отут вам, мої хороші, і добрива знадобляться, і поливатоньки буду, і світло припильную – бо ожили, бо надаєтеся до оновлення!

Про що то я? Та про політику, звичайно! Треба нарешті комусь сильному сказати: “Значить, так..” І рішучою рукою відтяпати весь переплетений конгломерат змій,  у глибині надгнилий. А носити з кімнати в кімнату, бо світло їм не підходить, а добрива змінювати – все дорожчі й дорожчі, а бавитися, вмовляти, просити, переставляти з місця на місце, пересаджувати з крісла в крісло  - марна праця. Бо з гнилого коріння ніц не виросте.  Ріж – і матимеш три чисті речі: сумління, повітря й державу.

Цього насправді хочуть орхідеї!

1916загальна кількість відвідувань,1відвідувань сьогодні

Без коментарів

Додати коментар