Вхід

“Єднання поколінь”

DSC_2112_(small)

Сьогодні мали зустріч з людьми старшого віку в колишньому тернопільському кінотеатрі Довженка..

DSC_2118_(small)

Тернопільська міська рада започаткувала проект, в рамках якого люди, рік народження яких починається на 193-4-5, мають можливість зустрітися, поспілкуватись, послухати лекцію, вірші, пісні – залежно якого гостя запросять їм організатори.

Сьогодні цими гостями були ми з Тарасом. Багато співали – колядки в перекладі з англійської та польської Тараса Коковського, інші пісні – “мої, твої і наші”, як ми з Тарасом жартуємо. Чудовий зал – вдячна публіка і професійний звук – що дуже важливо.

DSC_2116_(small)

Ось що написала на своїй сторінці у Фейсбук Ольга Гордієнко, керівник проекту “Соціальна ініціатива “Єднання поколінь”:

“Щотижня понад 70 ось цих чарівних, теплих, справжніх людей готуються до зустрічі! Щоразу спостерігаю істотні зміни: посмішки тепліші та частіші, обійми міцніші … Так часто хочеться затамувати подих і не рухатись, щоб бодай не сполохати цей мир та родинне тепло ; цей час, коли люди разом, не зважаючи на сімейні та інші обставини, і нехай усе погане залишиться за холодними, металевими дверима там, у зовнішньому світі… Тихіше усі, бо сьогодні для нас звучить ця пісня, містком між поколіннями!”

DSC_2131_(small) DSC_2124_(small)

Говорила, як завжди, про книжки, про своїх героїв, про св. Теклю – і раділа, що люди вже про неї знають, бо слухають передачі по місцевому радіо.

DSC_2111_(small)

Такі хвилини, коли розумієш, що приніс людям, у яких не так багато розваг, хвилину радості, надихають, розумієш, що твоя працю не даремна. Бо, як ми почули, часто таким людям і поговорити ні з ким, хіба з котом.. А в цьому клубі вони знаходять нових знайомих, дізнаються про цікаве, і просто – спілкуються.

DSC_2134_(small)

Благослови їх, Господи!

3350загальна кількість відвідувань,2відвідувань сьогодні

Без коментарів

Додати коментар