Вхід

Готуємо хичін

IMAG0388 [HDTV (720)]

Якщо шановне панство думає, що через всі ті книжкові форуми, мандрівки, презентації, виступи мій Тарас ходить голодний, то панство прикро й глибоко милиться! Той, хто хоч на хвилю так подумав, зазнає кари – миттєвої і жорстокої, бо що нині мав на вечерю Тарас я покажу, а спробувати не дам! Нехай вам ваша жінки таке зробить.. якщо ви її файно попросите..

А вам, дівчатуні, я то всьо докладно опишу.. щоби ваші Тараси також спробували.

Той смаколик є для тих, хто любить пісне тісто із сухої пательні.

То їдзеня називається хичін, і прийшло до нас із Кавказу. Колись моя мамця ще за совєтів відпочивала десь у П’ятигорську, там того засмакувала і мене навчила.

Тісто робимо на кефірі – просте і звикле:

 • 3 склянки борошна
 • 1 склянка кефіру
 • 1/2 склянки води
 • 1/2 чайної ложки солі
 • 1/2 чайної ложки соди

Без усяких хитрощів замішуємо тісто. Потім трішки хитруємо – ставимо його до холодильника на півгодини. За той час переглядаємо, шо нового коліжанки понаписували у Фейсбуці.

Ще можемо наварити бараболь, якщо хочемо, щоби начинка до хичіну була бараболяна. Як нє – то нє, обійдеться коханий сиром, то так само фест смачне.

Начинка буває двох видів – яку видів і яку не видів. Бо начинки однаково ніхто не видит. То залежит від того, шо пані має вдома – бараболяне пюре чи трохи сиру – голандського. З російським то їдзеня з недавніх пір перестало смакувати, як, прецінь, і все інше.. І до пюре, і до натертого сиру даємо трохи зелені і не забуваємо присолити – вся наука.

IMAG0384 [HDTV (720)]

Ото поки ми з вами побалакали, наше тісто полежало і набуло неповторних пластичних властивостей – качайте його тепер як хочете, ніц му не буде.

Тепер робимо паланички – без пафосу, нормально, звикло, руцями, накладаємо всередину начинку і заліплюємо.

hichin

 

А далі може бути хичін двох видів – який видів і який не видів. Тобто – круглий або напівкруглий, як великий вареник.

Якщо хочемо круглий, то розкачуємо накругло і на тонко.

IMAG0383 [HDTV (720)]

Якщо вареником – також розкачуємо.

IMG_20160910_121320 [HDTV (720)]

Розігріваємо пательню. Не лиємо на ню ніц – ані смальцю, ні олії, ні масла. То всьо нині дороге, а ми будемо економити. Тому беремо наш хичін і геп його на розігріту суху сковороду! І най си поволі пече.. Перевертаємо..

IMG_20160910_121325 [HDTV (720)]

Знімаємо..

В цей момент прошу пильнувати, щоби неподалік не було чоловіка. Бо ще не встигнете всмажити другого, як перший безслідно зникне – бо він є з тих двох видів, який ніхто не видів. От був хичін – і нема хичіна..

Отож, були у нас нині на вечерю хичіни.. і нема їх..

3843загальна кількість відвідувань,1відвідувань сьогодні

4 Коментарі
 • Діана
  Опубліковано 01:42h, 24 Вересень Відповіcти

  І я , пані Лесю. такеньке полюбляю робити. Люблю круглі. Розкачую тоненько. Додаю в картопельку сирок і часничок. багато окропу. Смачні! Можна їсти з борщиком-супчиком, пожна просто з помідоркою. Наші смаки однакові. Я вас люблю ! )

 • Також Леся, але з Волині
  Опубліковано 21:23h, 24 Вересень Відповіcти

  Ото я хочу цій гарній панянці Лесі велике дякую сказати! Файна газдиня! Чоловік її вельми любить, якщо вона так гарно за ним доглядає! Най вам щастя та здоровля прибуде!

 • Галина
  Опубліковано 21:48h, 26 Березень Відповіcти

  Я й не знала, що то си хичін називає. В нас дома кажуть печені пироги, Змалку пам’ятаю бабця їх робила, потім мама, а тепер я. Мій син Тарас дуууууже їх любить, І невістці смакує! Правда в нас заведено на пательню таки дати трішки олії, а начинка – то бараболька вим’ята з молочним сиром. А потім гарячими, макаючи в сметанку, ням,ням,ням! Треба в неділю зробити ! А може скоріше?! Дякую, пані Лесю!

Додати коментар