Вхід

Коли за кермом – Людина..

99_2_w_1045

Вчора почула добру й повчальну історію по дорогу, кермо, нещасні випадки, що закінчуються щасливо..

В однієї з наших знайомих кілька років тому сталося таке: її дочка Світлана з подругою Іриною ішли по тротуару, раптом одну з машин занесло на слизькій дорозі.. Наслідок – у Світлани – черепно-мозкова травма, струс мозку, в Ірини – перелом стегна.

Важко, боляче, довелося довго лежати в лікарні..

І все було б дуже погано, але чоловік, що спричинив аварію та їхні травми, щодня ходив до лікарні – приносив їжу, подарунки, ліки, намагався розвеселити дівчат. І хоч спершу вони та родина ображалися, та згодом стосунки стали теплими та дружніми. Після виписки чоловік запросив їх до ресторану – відсвяткувати видужання. А через рік – повторив своє запрошення, та ще й подарував по планшету, аби вони вже остаточно його простили та не тримали навіть найменшої образи.

Так роблять нормальні люди, які опинилися в ситуації, від якої ніхто не застрахований. Є дорога, є авто – джерело підвищеної небезпеки.. І такі ситуації посилають нам як тест на людяність.

Як зробили родичі мого знаменитого Мажора? Не пишу його імені, у нього тепер немає імені. Кілька днів тому воно зникло. Він більше не Андрій. Тепер його ім’я – Убивця. Хай подякує за це своїй матері та її подругам і адвокатам.

Моєму Сашкові допомогти вже не міг ніхто.

Але в лікарні опинився таксист Богдан з переломами семи хребців. Що зробили родичі Убивці? Думаєте, прийшли хоч раз, принесли якусь копійку, щоб підтримати людину, яку покалічили? Може, допомогли його дітям, тато яких став через них інвалідом? Анітрохи. Навпаки, вони заплатили за те, щоб Богдана виписали з лікарні на 19-тий день після аварії, щоб його травми вважалися легкими! Ця історія у січні 2014-го прогриміла на всю Україну.

Тільки адвокат-недоучка міг порадити таке, адже кожному нормальному судді відомо, що травма хребта легкою не буває.

Вони заплатили всім – лікареві, зав.відділом, начмеду, тільки не покаліченій ними людині.

Суди їх, Господи! Не забудь нічого!

 

1832загальна кількість відвідувань,1відвідувань сьогодні

Tags:
3 Коментарі
 • Едуард
  Опубліковано 10:20h, 16 Лютий Відповіcти

  Було б навіть смішно аби не було так сумно….. Ця історія є зрізом усього суспільства . Совість свою тут багато хто продав. І це враховуючи що Ви пані Леся відома в країні людина! Аби мама у Саши була дещо простіша то ше й мабудь сама штраф заплатила за те що син правила порушив……Залишається тільки на БОГА надіятись.

  • Леся Романчук
   Опубліковано 10:59h, 16 Лютий Відповіcти

   Пане Едуарде, ця історія є сутичкою двох світів.. Біда на дорозі може трапитися з кожним, але головне – як вийти з цієї біди. Написано: “украв – покайся і поверни удвічі”. Нормальні люди так і роблять – намагаються залагодити все відповідно до свого сумління.. Якби пані Леся була просто пані Лесею, ніхто б цього мажора не затримав, він би собі досі гуляв на волі і ганяв би на своєму Ауді. Вся наша правоохоронна система заточена під те, щоб відмазати – звісно, за великі гроші, відкупити.. Але не можна залишати в людині такої гіркої образи, це небезпечно для всієї родини. Бо не буде числа їхнім бідам. Вони ж ні разу не прийшли, щоб по-людськи вибачитися! Вже мовчу, що не сплатили коштів за похорон, пам’ятник.. Нехай тримають.. їм потрібніше.. Я про деталі цієї справи хочу написати вже два роки, але дуже важко.. серце не витримує.. і так плачу цілими днями.. а люди навколо не винні, вони від того теж страждають.

   • Едуард
    Опубліковано 14:09h, 17 Лютий Відповіcти

    Невинних немає! Більшість просто забули БОГА. Якась частині перетворила Християнство на язичество а суті не знає і знати не бажає. Справді віруючих людей обмаль. А вже на цьому ґрунті виростає отака бидляча еліта.. Я от тільки не розумію чому ГОСПОДЬ посилає випробування найкращім.

Додати коментар